FAQ

otazník

Co jsou webové vizitky

Webové vizitky jsou jednostránkové webové prezentace, pro které jsme předem vytvořili šablony. Všechny informace jsou umístěny na jedné stránce, a návštěvník se po stránce pohybuje pomocí rolování nebo může využít menu.

otazník

Co obdržím, když si webovou vizitku objednám 

Nainstalujeme vám redakční systém a šablonu. Vše nastavíme dle kritérií pro bezproblémovou indexaci webu a  rychlé načítání. Spolu s předaným webem získáte návody a rady jak web obsluhovat, aby se zbytečně nesnížila jeho kvalita, případně se můžeme domluvit na další spolupráci, která bude zahrnovat i editaci obsahu. Aktualizace systému je první rok zdarma a provádíme ji pouze my. Pro další období jsou již aktualizace zpoplatněné. 

otazník

Jaké šablony nabízíte 

Jednotlivé šablony zahrnují různé rozvržení webu i rozdílné funkce. Další funkce, kterou nejsou součástí šablony lze přidat za příplatek. Šablony jsou postaveny na tzv. "Chytré šabloně" tak, aby je bylo možné, v případě potřeby, upravit a web rozšířit na klasický vícestránkový web. To vše lze provést za předpokladu, že jsou systém a šablona pravidelně aktualizovány. 

otazník

Proč jsou webové vizitky levnější

Náklady se sníží tím, že si vybíráte z již hotového řešení postaveného na "chytré šabloně". Každá šablona má své předdefinované funkce a prvky. 

otazník

Chci to nejdříve vidět

Chápeme vaše obavy, že koupíte "zajíce v pytli", a proto jsme připravili on-line demo, které najdete u každé šablony. Můžete si ji tak nejdříve prohlédnout a vyzkoušet.

otazník

Chci přidat jiné funkce

Ano, toto je možné za příplatek.  

otazník

Kdo naplní web obsahem

Web si můžete naplnit obsahem sami, nebo dodáte podklady a my vám web naplníme textem a obrázky. Cena záleží na kvalitě a zpracování dodaných podkladů. Začíná na částce 2000 Kč.