Webové vizitky - jednostránkové weby

Co je webová vizitka 

Webová vizitka je jednoduchá webová stránka, která obsahuje základní informace o firmě, podnikateli nebo osobě, například popis činnosti nebo produktů, reference, kontaktní údaje a další. Jejím cílem je poskytnout návštěvníkům rychlý a snadný přehled o firmě nebo osobě a zprostředkovat kontakt. Webová vizitka je často jednou z prvních webových stránek, kterou si firmy nebo jednotlivci nechají vytvořit.

Weby pro začínající podnikatele 

Nechcete nebo nemůžete investovat větší finanční částky do své webové prezentace a přesto chcete web, který bude vaší poutavou vizitkou? Máme pro vás výhodné řešení!

Ukázka webových vizitek za nízké ceny

4 důvody, proč mít webovou vizitku

 

Představení se

Webová vizitka poskytuje základní informace o firmě nebo osobě a umožňuje prezentovat se on-line a být v k kontaktu s návštěvníky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

 

 Zlepšení SEO

Jednostránkový web zaměřený na prodej produktu nebo služby optimalizovaný pro vyhledávače může pomoci zvýšit návštěvnost hlavního webu a zlepšit pozice ve vyhledávačích.

 

Povědomí o značce

Webová vizitka pomůže zvýšit povědomí o značce a posílit image firmy nebo osoby.

 

 

Zvýšení prodeje

Webová vizitka může být nastavena tak, aby poskytovala informace o produktech nebo službách a umožňovala zboží objednat nebo kontaktovat prodejce (např. prostřednictvím formuláře).

7 900 Kč a vizitka je vaše

Profesionálně zpracované webové stránky s důrazem na design a použitelnost.
Nízká počáteční investice a web poroste s vámi.

Proč objednat webovou vizitku u nás

01

Responzivní design

Web se přizpůsobí každému zařízení, na kterém ho prohlížíte. Je tedy jedno, zda použijete stolní počítač, notebook, mobilní telefon nebo například tablet.

02

Nízké počáteční náklady

Tyto stránky si může dovolit opravdu každý, kdo to myslí se svým podnikáním vážně. Nízké počáteční náklady výrazně nezatíží váš rozpočet.

03

Kvalitní zpracování

Dbáme na to, aby stránky byly přístupné robotům vyhledávačů a aby byl jejich kód "čistý". Nepoužíváme žádné nepovolené praktiky.

04

Kdykoliv možnost rozšíření na plnohodnotný web

Nechte růst svůj web podle vašich potřeb. Web je postaven tak, že ho můžeme kdykoliv rozšířit o další funkce a stránky. 

05

On-line demo

Připravili jsme pro vás u každé šablony demoverzi. Jediné, co si teď musíte představit, je, jak bude web vypadat při použití vašich fotografií.

06

Aktualizace na rok zdarma

Redakční systém i použitou šablonu je třeba pravidelně aktualizovat. První rok ji máte zdarma. V dalších letech ji pro vás zajistíme za malý poplatek.

On-line demo webů ze šablony

Naplnění webu obsahem

Dodejte nám potřebné podklady a my vám web naplníme obsahem, případně upravíme stylistiku a gramatiku.  

Cena za plnění webu začíná na částce 3 000 Kč a závisí na jeho rozsahu a kvalitě dodaných podkladů.