Webové stránky a grafika na míru
přesně podle vašeho zaměření

Potřebuje váš web radikální změnu?
Chcete nové webové stránky s unikátním designem, který nezapadne?
Vytvoříme vám stránky, které budou odpovídat
vašemu zaměření a cílové skupině.

Postavte svůj web
na pevných základech

 

Tvorba webů

Tvorba webů

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Copywriting

Copywriting

Analýza webu

Analýza webu

Webové stránky na míru

Každý z vás již zatoužil po vlastních webových stránkách. Ať jste živnostník, firma nebo vůbec nepodnikáte, můžete mít své vlastní webové stránky, které vám pomohou se prezentovat na poli internetu.

Tvorbu webových stránek provádíme jak pro firmy, tak i pro jednotlivce.

V každém případě lze říci, že stránky by měly být vytvořeny tak, aby dovedly návštěvníka k hledanému cíli. Obchodníkům by měly proměnit návštěvníka v zákazníka.

Webové stránky s redakčním systémem

Námi vytvořené webové prezentaci si můžete spravovat sami. Jsou vytvořeny na CMS Joomla!, který je v českém jazyce.

K tvorbě stránek nepoužíváme zakoupených šablon, ale jejich design připravujeme na základě požadavků zákazníka. Vaše webové stránky tak budou vždy originální.

Jak tvoříme webové stránky

 • Vytvoření struktury webu.
 • Grafický návrh webové stránky v psd.
 • Napojení odsouhlaseného grafického návrhu na redakční systém.
 • Finální verze webové stránky.
 • Základní nastavení webové stránky pro vyhledávače (SEO on-page faktory).
 • Plnění webu obsahem, pokud si majitel objedná.

 

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.Předem důkladně promyslete, co od webu očekáváte, jakou má plnit funkci, jaké funkce mají, podle vás, stránky mít.

Víme, že běžný uživatel či majitel webu není odborníkem, a proto vám v s výběrem rádi poradíme.

Vytvoření webové stránky v krocích

 • Účel webové prezentace
  Jako první krok je třeba důkladně zvážit k jakému účelu bude webová prezentace sloužit, jakou má cílovou skupinu a co od ní očekáváte. Na začátku je vhodné si říct, jaké funce by měl web mít. Jejich doplnění je možné i později, ale bude se jednat o časově i finančně nákladnější řešení. Velmi podstatným bodem při tvorbě webu je jeho obsah. Měli byste mít proto představu o tom, co chcete na webu prezentovat.
 • Konzultace
  Projdeme s vámi vaše požadavky a poradíme vhodné řešení. Znovu se ujistěte, že víte, co je cílem webové prezentace. Na základě informací, které od vás obdržíme bude web vytvářen: struktura, navigační prvky, call to action atd. Konzultace probíhají telefonicky a prostřednictvím e-mailové korespondence.
 • Smlouva a termín zhotovení
  V další fázi můžeme přejít k podpisu smlouvy. V tuto dobu jsou jasné všechny podrobnosti zadání. Ve smlouvě je uveden také termín předání webové prezentace. Ten závisí na jejím rozsahu, funkčnostech, plnění webu a zejména na dodržení termínu předání všech podkadů, které jsou důležité pro tvorbu webu.
 • Grafika, vlastní tvorba webu na míru
  Vytvoříme grafický návrh na základě vašich požadavků, který bude odpovídat cílové skupině a účelu prezentace. Tento návrh vám pošleme k odsouhlasení. Po dobu, po kterou budeme prezentaci tvořit, máte možnost sledovat její průběh. Obdržíte přístup do pracovní verze webu, kde můžete sledovat, co se na stránkách děje a jak práce probíhají.
 • Manuál a zaškolení
  Webové stránky jsou vytvořeny na redakčním systému Joomla! s českou lokalizací. Nenecháme vás tápat, jak spravovat vaše stránky. Zašleme vám manuál ve formátu pdf, ve kterém budou jednotlivé kroky názorně popsány. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, jsme vám k dispozici, a rádi vám poradíme. Konzultace probíhají telefonicky a jednotlivými kroky vás provedeme přímo na vaší webové prezentaci.
 • Spuštění webové prezentace
  Webovou prezentaci spustíme nejpozději v dohodnutém termínu, za předpokladu, že v průběhu tvorby nedojde z vaší strany ke změnám zadání a požadavků na funkčnost, případně k zásadnímu rozšíření webové prezentace.

 

web-na-miruChci webové stránky
V případě, že máte zájem o zaslání nezávazné nabídky, vyplňte následující formulář.

...