Správa sociálních sítí

Sociální sítě patří v současné době mezi standardní marketingové nástroje. Díky těmto kanálům můžete snadno rozšířit povědomí o své firmě, značce či produktu.

Vytvoříme či upravíme váš profil na sociálních sítích Facebook, Google plus nebo Twitter a postaráme se o jejich správu. Zároveň vám poradíme, která sociální síť je pro vás vhodná.

Facebook

Facebook patří mezi největší sociální sítě na internetu.

Velmi důležitým prvkem úspěšné marketingové komunikace na Facebooku jsou stránky. Na nich se mohou firmy a organizace prezentovat, sdělovat své informace, nabízet službu nebo produkt. Pro tyto účely nelze používat soukromé profily.

Na Facebooku lze také úspěšně použít reklamu, které je hned několik druhů a typů. Ne každý typ se hodí pro každého. V případě nevhodně zvoleného druhu reklamy investujete finanční prostředky bez potřebného efektu.

Bez dostatečné znalostí prostředí Facebook, může být placená reklama zbytečně vynaloženými finančními prostředky, nebo při nejmenším neefektivně využita.

Ceník

Vytvoření Facebook stránky, úprava profilu (stávajícího)
Zahrnuje vytvoření FB stránky včetně popisů, informací, grafické zpracování profilového obrázku a timeline obrázku.
1.500 Kč
Správa profilu
Cena zahrnuje tvorbu příspěvků týdně, tvorbu reklamních bannerů. Komunikaci na profilu nelze z naší strany zajistit.
2.500 – 5.000 Kč
Správa reklamních kampaní
Vytvoření reklamy, její nastavení a správa. V ceně není zahrnuta cena za prokliky. Samozřejmostí jsou reporty.
od 4.000 Kč

Google plus

Google+ (Google Plus) je sociální síť společnosti Google. Svůj oficiální provoz zahájila v roce 2011. Součástí Google+ jsou funkce, které Faceboku chybí: například skupinový chat, skupinové videokonference nebo záložka.
Tato sociální síť nabízí možnost vytvářet firemní profily pro usnadnění komunikace mezi firmami a organizacemi a jejich zákazníky. Umožňuje označovat webový obsah, který se uživateli líbí a toto doporučení sdílet mezi dalšími uživateli.
Právě toto označení je pro vás, jako majitele webu, velmi cenné. Dává Googlu na vědomí, že obsah, který na tomto profilu nabízíte, je důvěryhodný a hodnotný a lidé ho označují a sdílejí.

Ceník

Vytvoření stránky Google plus
Zahrnuje vytvoření stránky Google+ včetně popisů, informací, grafické zpracování profilového obrázku a timeline obrázku.
1.500 Kč
Správa profilu
Cena zahrnuje tvorbu 4 - 8 příspěvků měsíčně, tvorbu až 2 reklamních bannerů. Správa nezahrnuje komunikace na profilu.
1.300 – 2.500 Kč

Twitter

Twitter slouží k takzvanému mikroblogování. Lze zde publikovat texty do délky 140 znaků. Tato síť je velmi užitečným nástrojem pro publikaci informací. Jejím prostřednictvím můžeme oslovovat specifické skupiny osob a udržovat s nimi kontakty.
Twitter nerozlišuje mezi fyzickým a institucionálním uživatelem, zná jen profily a nezáleží na tom, zda tento profil zaregistrujete pro sebe nebo zda jeho prostřednictvím budete komunikovat jménem své firmy.

Ceník

Vytvoření profilu Twitter
Zahrnuje vytvoření stránky Twitter včetně popisů, informací, grafické zpracování profilového obrázku a timeline obrázku.
1.500 Kč
Správa profilu
Cena je stanovena podle rozsahu služeb a počtu příspěvků, které budete chtít zveřejňovat.
od 1.500 Kč

Míra aktivity na sociálních sítích

Jistě se ptáte, jak často publikovat na sociálních sítích. Publikovat byste měli tak často, abyste byli vidět, ovšem na příliš často, abyste vaše publikum neotrávili, a lidé by vás přestali sledovat.
Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět a vždy záleží na typu profilu a cílové skupině.