SEO – umění úspěšné propagace vašeho webu ve vyhledávačích

Optimalizace pro vyhledávače (SEO = Search Engine optimization) je soubor metod a postupů, které vám umožní efektivně využívat potenciál skrývající se v přirozeném vyhledávání.

K čemu SEO slouží?

Úkolem SEO je získat co nejlepší pozici na SERP. Cílem je pak získat co nejvíce relevantních návštěvníků, kteří mají zájem o informace/produkty/služby nabízené na vašich stránkách.

Úkolem není posunout web na jedno či dvě obecná slova na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Cílem SEO je, aby se web zobrazoval na co největší počet relevantních výrazů a to včetně longtailových.

SEO je dlouhodobý proces a vyžaduje pečlivou přípravu

Pokud chcete vstoupit se svým produktem či nabízenou službou do vysoce konkurenčního prostředí a uspět v něm, pak se bez optimalizace webových stránek a promyšlené marketingové strategie neobejdete. Algoritmy, které ovlivňují umístění webové stránky ve výsledcích vyhledávání, se však neustále mění. Jejich cílem je, aby se ve vyhledávání zobrazoval kvalitní obsah a naopak byly potlačeny stránky s podprůměrným obsahem, obsahové farmy, nekvalitní či pro uživatele nepřínosné stránky.

Optimalizace pro vyhledávače má však širší záběr a dosah. Významnou měrou se podílí také na budování a posilování firemní značky.

Strategie přirozeného vyhledávání by se měla stát nedílnou součástí vaší obchodní činnosti, jestliže chcete být na Internetu viditelní a uspět v konkurenčním prostředí.

Pokud chcete zvýšit účinnost svého webu coby prodejního a marketingového nástroje, obraťte se s důvěrou na nás.

SEO nabízíme jako součást on-line marketingu klientům, kteří  si u nás objednají nebo objednali webovou prezentaci či e-shop.  

Proč? Protože máme jistotu, že můžeme zasahovat do systému a provádět nezbytné úpravy, které projektu prospívají. Což není možné u všech systémů, zejména u těch, které mají majitelé v pronájmu.