Levné webové stránky ze šablony

Kvalitní webové stránky s responzivním designem

Responzivní web

Chcete kvalitní webovou prezentaci své firmy nebo nabízených služeb na internetu za výhodné ceny? Náš projekt je určen pro klienty, kteří v tuto chvíli nechtějí nebo nemohou investovat větší finanční částky do své online prezentace, a přesto chtějí mít poutavé a funkční webové stránky.

»Více informací k webu ze šablony

label

Kvalitní web za cenu, která vás nezruinuje

Profesionálně zpracované webové stránky s důrazem na design a použitelnost. Počáteční investice je jen 4900 Kč a web je váš.

01

Responzivní design

Web se přizpůsobí každému zařízení, na kterém ho prohlížíte. Je tedy jedno, zda použijete pevný počítač, notebook, mobilní telefon nebo například tablet.

02

Nízké počáteční náklady

Tyto stránky si může dovolit opravdu každý, kdo to myslí se svým podnikáním vážně. Nízké počáteční náklady výrazně nezatíží váš rozpočet.

03

Kvalitní zpracování

Dbáme na to, aby stránky byly přístupné robotům vyhledávačů a aby byl jejich kód "čistý". Nepoužíváme žádné nepovolené praktiky.

04

Kdykoliv možnost rozšíření na plnohodnotný web

Nechte růst svůj web podle vašich potřeb. Web je postaven tak, že ho můžeme kdykoliv rozšířit o další funkce a stránky. 

05

On-line demo

Chápeme, že chcete vidět, jak daný web ve skutečnosti vypadá a proto máte k dispozici demoverzi, na které uvidíte, jak budou webové stránky vypadat.

06

Aktualizace na rok zdarma

Redakční systém i použitou šablonu je třeba pravidelně aktualizovat. První rok ji máte zdarma. V dalších letech ji pro vás zajistíme za malý poplatek.

07

Naplnění obsahem

Dodejte nám potřebné podklady a my vám web naplníme, případně upravíme stylistiku a pravopis.